Przetargi

25/2019 Dostawa stymulatorów serca jednojamowych i dwujamowych dla potrzeb Oddziału Kardiologii z Intensywnym Nadzorem Kardiologicznym i Pododdziałem Kardiologii Inwazyjnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

3 czerwca 2019, 12:25
Dostawa stymulatorów serca jednojamowych i dwujamowych wraz z zestawem elektrod oraz introducerów z jednoczesnym użyczeniem na okres użytkowania stymulatorów urządzeń niezbędnych do ich programowania dla potrzeb Oddziału Kardiologii z Intensywnym Nadzorem Kardiologicznym i Pododdziałem Kardiologii Inwazyjnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu w okresie 18 miesięcy.

26/2019 Dostawa oprogramowania oraz sprzętu komputerowego (wagi precyzyjne, drukarki etykiet, czytniki kodów) wspierającego produkcję leków w pracowni cytostatyków dla potrzeb Apteki Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

30 maja 2019, 14:08
Dostawa oprogramowania oraz sprzętu komputerowego (wagi precyzyjne, drukarki etykiet, czytniki kodów) wspierającego produkcję leków w pracowni cytostatyków dla potrzeb Apteki Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

24/2019 Klipsy laparoskopowe tytanowe i polimerowe, zaciski do hemostazy płata skórnego i płata kostnego, staplery skórne, worki laparoskopowe, fartuchy sterylne jednorazowego użytku.

15 maja 2019, 12:46
Dostawa klipsów laparoskopowych tytanowych i polimerowych, zacisków do hemostazy płata skórnego i płata kostnego, staplerów skórnych, worków laparoskopowych i fartuchów sterylnych jednorazowego użytku w 7 pakietach dla potrzeb Bloku Operacyjnego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

23/2019 Roboty budowlane polegające na wykonaniu wymiany istniejących warstw posadzek i okładzin podłogowych na nowe posadzki z wykładziny rulonowej PCV w obiektach Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

14 maja 2019, 12:30
Roboty budowlane polegające na wykonaniu wymiany istniejących warstw posadzek i okładzin podłogowych na nowe posadzki z wykładziny rulonowej PCV w obiektach Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

22/2019 Dostawa produktów leczniczych w 14 pakietach dla potrzeb Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu

7 maja 2019, 14:16
22/2019 Dostawa produktów leczniczych w 14 pakietach dla potrzeb Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu

21/2019 Dostawa obłożeń operacyjnych jednorazowego użytku, odzieży medycznej jednorazowego i wielorazowego użytku, czepków, masek, osłon urządzeń medycznych, obuwia operacyjnego

26 kwietnia 2019, 9:40
Dostawa obłożeń operacyjnych jednorazowego użytku, odzieży medycznej jednorazowego i wielorazowego użytku, czepków, masek, osłon urządzeń medycznych, obuwia operacyjnego, odzieży jednorazowego użytku do procedur przygotowania cytostatyków i zagrożeń krwiopochodnych, kocy ogrzewających jednorazowego użytku, zestawów do mycia pola operacyjnego na okres 24 miesięcy dla potrzeb Bloku Operacyjnego...
Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 020 563


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/artykuly/81,przetargi.html