Tadeusz Naguszewski. Laureat Nagrody Prezydenta Elblaga za rok 2018

data dodania: 7 stycznia 2019, 9:23 odsłon: 971
Tadeusz Naguszewski. Laureat Nagrody Prezydenta Elblaga za rok 2018

Tadeusz Naguszewski - ordynator II Oddziału Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Endokrynologicznym i Pododdziałem Diabetologicznym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu uhonorowany został Nagrodą Prezydenta Elbląga  za rok 2018 w kategorii "Służba zdrowia".
Swoje coroczne nagrody Prezydent Witold Wróblewski wręczył tradycyjnie 6 stycznia, w Wieczór Trzech Króli, podczas uroczystego Koncertu Noworocznego, który odbył się w Teatrze im. A. Sewruka.


Tadeusz Naguszewski ukończył w 1980 studia na Akademii Medycznej w Gdańsku. W 1987 uzyskał specjalizację drugiego stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, a w 1990 - specjalizację w zakresie gastroenterologii. Od 1980 roku pracuje w placówkach służby zdrowia. W 1994 został ordynatorem Oddziału Chorób Wewnętrznych, a w 1998 objął w szpitalu również stanowisko Dyrektora ds. Lecznictwa. W latach 1998 - 2007 sprawował mandat radnego elbląskiej Rady Miejskiej, w 2006 powołano go na funkcję wiceprzewodniczącego. Poseł na sejm RP VI i VII kadencji.
Tadeusz Naguszewski od 25 lat pełni funkcję ordynatora II Oddziału Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Endokrynologicznym i Pododdziałem Diabetologicznym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Na Oddziale, którym zarządza, diagnostyka pacjentów obejmuje szeroki wachlarz usług diagnostyczno - leczniczych, udzielane są także świadczenia konsultacyjne dla oddziałów szpitalnych innych specjalności oraz kwalifikowanej pomocy w stanach nagłych.

  - Na oddziale, którym kieruję od 25 lat, są wspaniałe pielęgniarki, a także bardzo wytrawny zespół lekarski, z którym codziennie spotykam się przy łóżkach chorych. Możemy tam z pokorą, ale i przyjemnością popatrzeć, jak niemożliwe staje się możliwe, jak nieodgadniony jest cud życia – powiedział Tadeusz Naguszewski, odbierając z rąk Prezydenta Elbląga nagrodę, dziękując przy tej okazji wszystkim, z którymi miał okazję współpracować.


W imieniu Dyrekcji oraz wszystkich pracowników WSZ w Elblągu serdecznie gratulujemy zdobycia tak ważnej nagrody!

https://www.facebook.com/MiastoElblag/videos/vb.329715350411325/306993139954446/?&theater


Nasza historia Nagród Prezydenta Elbląga

Nagroda otrzymana przez Tadeusza Naguszewskiego jest już ósmą z kolei Nagrodą Prezydenta Elbląga przyznaną pracownikom naszego szpitala. Wcześniej te prestiżowe wyróżnienia otrzymali:

Za rok 1998 - lek. Marian Duda - ordynator Oddziału Okulistycznego,
 
Za rok 2001 - dr n. med. Stefan Kopczyński - ordynator Oddziału Neurochirurgicznego,

Za rok 2003 - lek. Jan Meller - ordynator Oddziału Urologicznego,

Za rok 2004 - lek. Dags Zwirbulis - lekarz I Oddziału Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Gastroenterologicznym,

Za rok 2008 - lek. Andrzej Antoszewski - były ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej,

Za rok 2010 - piel. Krystyna Rakowska - była Dyrektor ds. Pielęgniarstwa,

Za rok 2015 - dr n. med. Marek  Pastuszak - kierownik Poradni Gastroeneterologicznej,

Za rok 2018 - lek. Tadeusz Naguszewski - Ordynator II Oddziału Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Endokrynologicznym i Pododdziałem Diabetologicznym.

Foto: Anna Dembińska, portel.pl

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 003 273


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,1196,tadeusz-naguszewski-laureat-nagrody-prezydenta-elblaga-za-rok-2018.html