Z cyklu: "BEZPIECZNY MALUCH" - warsztaty

data dodania: 26 kwietnia 2019, 8:50 odsłon: 1244
Z cyklu: "BEZPIECZNY MALUCH" - warsztaty

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu oraz realizatorzy ogólnopolskiej kampanii "Bezpieczny Maluch" zapraszają młodych rodziców na warsztaty, które odbędą się 22 maja 2019 roku w godz. 17.00 - 20.00 w sali konferencyjnej szpitala.Kampania "Bezpieczny Maluch" to najszersza w Polsce akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka. Tematem przewodnim spotkań jest warsztat dotyczący udzielania pierwszej pomocy małemu dziecku oraz kobiecie w ciąży prowadzony przez wykwalifikowanego ratownika medycznego według naszego autorskiego programu.

Poza warsztatem z pierwszej pomocy na rodziców czeka też spotkanie z Ekspertem, który poprowadzi autorski warsztat “Bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci”. W trakcie warsztatu przyszli rodzice dowiedzą się jak wybrać bezpieczny fotelik dla swojego dziecka, jak prawidłowo go zamontować w samochodzie oraz jak zapiąć dziecko w foteliku zapewniając mu maksimum bezpieczeństwa i komfortu.

Wstęp na warsztaty jest wolny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc warunkiem udziału w spotkaniu jest wcześniejsza rejestracja:

http://www.bezpiecznymaluch.pl/warsztaty

https://www.bezpiecznymaluch.pl/warsztaty/zapisz/sie


Każda mama uczestnicząca w warsztatach otrzyma podręcznik Bezpiecznego Malucha, który zawiera schematy postępowania w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń.Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 195 595


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,1272,z-cyklu-bezpieczny-maluch-warsztaty.html