Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu zatrudni Inspektora do spraw zarządzania infrastrukturą

data dodania: 8 maja 2019, 14:13 odsłon: 137

Obowiązki szczegółowe wykonywane na stanowisku pracy:

  1. Realizacja polityki jakości, ochrony środowiska , bezpieczeństwa i higieny pracy oraz postanowień innych dokumentów zintegrowanego systemu zarządzania, planów przebiegu procesów, procedur systemowych, standardów, instrukcji, algorytmów, planów, harmonogramów, programów w zakresie obowiązującym na danym stanowisku pracy.
  2. Przygotowanie planów remontów i inwestycji- dotyczy prowadzonych umów dzierżaw i wynajmu.
  3. Koordynacja wdrażania programów dostosowawczych w zakresie funkcjonalnym i budowlanym.
  4. Przygotowywanie –zlecanie dokumentacji technicznej na prace remontowe i inwestycyjne w zakresie dzierżawionych pomieszczeń.
  5. Szacunkowe określanie wielkości środków finansowych na zadania remontowe i inwestycyjne.
  6. Bieżące zgłaszanie zmian wprowadzonych w obiektach, sieciach i instalacjach w ramach powierzonych inwestycji w tym podmiotów którym szpital wydzierżawia powierzchnie - do wpisu i załączenia do Książek Obiektów Budowlanych.
  7. Inicjowanie, przygotowanie i nadzorowanie przeprowadzanych ogólnobudowlanych okresowych kontroli obiektów budowlanych. Monitoring i kontrola działów szpitala nad wykonaniem zaleceń pokontrolnych.
  8. Prowadzenie Ksiąg Obiektów Budowlanych na podstawie upoważnienia wydanego przez Dyrektor WSZ.
  9. Prowadzenie rejestru umów dzierżawy i najmu pomieszczeń, obiektów i gruntów.
  10. Przygotowanie i realizacja przetargów na dzierżawę i najem nieruchomości.
  11. Nadzór i bieżąca administracja- operat ewidencji gruntów, mapa zasadnicza, Księgi wieczyste.
  12. Monitoring kosztów funkcjonowania nieruchomości szpitalnych.
  13. Nadzór i bieżące monitorowanie powierzchni utwardzonych na nieruchomościach zarządzanych przez szpital – monitoring opłat.
  14. Nadzór i kontakty z ETBS – mieszkania służbowe.
  15. Nadzór i monitoring kosztów placówek w miejscowościach: Tolkmicko, Pasłęk, Młynary.
  16. Przygotowania rocznych i półrocznych sprawozdań oraz przygotowanie dokumentów do opodatkowania (budynki, nieruchomości).
  17. Bieżące kontakty z Urzędem Marszałkowskim – sprawozdania, zgody Zarządu Województwa.
  18. Porządkowanie i archiwizowanie dokumentacji.
  19. Sukcesywna inwentaryzacja pomieszczeń szpitalnych.
  20. Współpraca z pozostałymi pionami działu technicznego w zakresie sporządzania planów remontów bieżących i kapitalnych.
  21. Zlecanie i rozliczanie robót elektrycznych i teletechnicznych zgodnie z obowiązującą umową.
  22. Udział w przygotowaniu wniosków o pozyskanie środków- dotacji z Funduszy Strukturalnych na realizację zadań inwestycyjnych.

Wymagania

  • Preferowane wyższe wykształcenie o kierunki technicznym, budowlanym.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
  • Aktualna wiedza z zakresu Ustawy Prawo Budowlane.
  • Umiejętność sporządzania pism oraz opracowywania analiz.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole, w tym komunikatywność i kreatywność.
  • Umiejętność pracy samodzielnej i pod presją czasu.
  • Pozytywne nastawienie, otwartość, komunikatywność, wysoka kultura osobista.

Oferty prosimy kierować pod adresem: Sekretariat Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, ul. Królewiecka 146, 82-300 Elbląg, lub na maila: rekrutacja@szpital.elblag.pl w terminie do 26 maja 2019r.

Skontaktujemy się z wybranym osobami.

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Ilość wyświetleń strony: 1 003 293

Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/64,oferty-pracy/a,1285,dyrekcja-wojewodzkiego-szpitala-zespolonego-w-elblagu-zatrudni-inspektora-do-spraw-zarzadzania-infrastruktura.html