WSZ w Elbląągu zatrudni zatrudni Inspektora do spraw zarządzania infrastrukturą w Sekcji Inwestycji i Remontów

data dodania: 9 sierpnia 2019, 14:32 odsłon: 107

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu zatrudni Inspektora do spraw zarządzania infrastrukturą w Sekcji Inwestycji i Remontów.

Oferty prosimy kierować pod adresem: Sekretariat Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, ul. Królewiecka 146, 82-300 Elbląg, lub na maila: rekrutacja@szpital.elblag.pl w terminie do 26 sierpnia 2019r.

Skontaktujemy się z wybranym osobami.

I. Obowiązki szczegółowe wykonywane na stanowisku pracy:

  1. realizacja polityki jakości, ochrony środowiska , bezpieczeństwa i higieny pracy oraz postanowień innych dokumentów zintegrowanego systemu zarządzania, planów przebiegu procesów, procedur systemowych, standardów, instrukcji, algorytmów, planów, harmonogramów, programów w zakresie obowiązującym na danym stanowisku pracy,
  2. przygotowanie planów remontów i inwestycji- dotyczy prowadzonych umów dzierżaw i wynajmu.
  3. koordynacja wdrażania programów dostosowawczych w zakresie funkcjonalnym i budowlanym.
  4. przygotowywanie –zlecanie dokumentacji technicznej na prace remontowe i inwestycyjne w zakresie dzierżawionych pomieszczeń,
  5. szacunkowe określanie wielkości środków finansowych na zadania remontowe i inwestycyjne,
  6. bieżące zgłaszanie zmian wprowadzonych w obiektach, sieciach i instalacjach w ramach powierzonych inwestycji w tym podmiotów którym szpital wydzierżawia powierzchnie - do wpisu i załączenia do Książek Obiektów Budowlanych,
  7. inicjowanie, przygotowanie i nadzorowanie przeprowadzanych ogólnobudowlanych okresowych kontroli obiektów budowlanych. Monitoring i kontrola działów szpitala nad wykonaniem zaleceń pokontrolnych,
  8. prowadzenie Ksiąg Obiektów Budowlanych na podstawie upoważnienia wydanego przez Dyrektor WSZ,
  9. prowadzenie rejestru umów dzierżawy i najmu pomieszczeń, obiektów i gruntów,
  10. przygotowanie i realizacja przetargów na dzierżawę i najem nieruchomości,
  11. nadzór i bieżąca administracja- operat ewidencji gruntów, mapa zasadnicza, Księgi wieczyste,
  12. monitoring kosztów funkcjonowania nieruchomości szpitalnych,
  13. nadzór i bieżące monitorowanie powierzchni utwardzonych na nieruchomościach zarządzanych przez szpital – monitoring opłat,
  14. nadzór i kontakty z ETBS – mieszkania służbowe,
  15. nadzór i monitoring kosztów placówek w miejscowościach: Tolkmicko, Pasłęk, Młynary,
  16. przygotowania rocznych i półrocznych sprawozdań oraz przygotowanie dokumentów do opodatkowania (budynki, nieruchomości),
  17. bieżące kontakty z Urzędem Marszałkowskim – sprawozdania, zgody Zarządu Województwa,
  18. porządkowanie i archiwizowanie dokumentacji,
  19. sukcesywna inwentaryzacja pomieszczeń szpitalnych,
  20. zlecanie i rozliczanie robót elektrycznych i teletechnicznych zgodnie z obowiązującą umową,

Wymagania:

  • Preferowane średnie/wyższe wykształcenie o kierunki technicznym, budowlanym.
  • Aktualna wiedza z zakresu Ustawy Prawo Budowlane.
  • Umiejętność sporządzania pism oraz opracowywania analiz
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole, w tym komunikatywność i kreatywność
  • Umiejętność pracy samodzielnej i pod presją czasu
  • Pozytywne nastawienie, otwartość, komunikatywność, wysoka kultura osobista.

Dodatkowe:
•   Znajomość programu AutoCAD

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Ilość wyświetleń strony: 1 044 702

Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/64,oferty-pracy/a,1344,wsz-w-elblaagu-zatrudni-zatrudni-inspektora-do-spraw-zarzadzania-infrastruktura-w-sekcji-inwestycji-i-remontow.html