Poszukiwany pracownik do Sekcji Informatyki i Telekomunikacji

data dodania: 19 kwietnia 2022, 13:48 odsłon: 420
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu poszukuje pracownika do Sekcji Informatyki i Telekomunikacji na stanowisko Informatyk (podstawowy zakres obowiązków: obsługa zgłoszeń użytkowników, diagnozowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów ze sprzętem i oprogramowaniem, obsługa i wdrażanie systemu HIS)
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunku informatycznym;
  • doświadczenie w branży teleinformatycznej min. 2 lata w zakresie utrzymania wielostanowiskowego systemu informatycznego (np. finansowo-księgowego, kadrowego, magazynowego, B2B, itp.) o liczbie użytkowników nie niższej niż 15 w zakresie wdrożenia, konfiguracji, zarządzania, rozwiązywania problemów i raportowania statystycznego oraz wydajnościowego;
  • zdolności manualne, wymagane przy pracy z podstawowymi narzędziami ręcznymi i elektrycznymi;
  • znajomość obsługi komputera PC wraz z urządzeniami peryferyjnymi i oprogramowaniem biurowym, w szczególności w zakresie przygotowywania stanowisk komputerowych do pracy, diagnozowania i rozwiązywania zgłaszanych usterek i problemów;
  • doświadczenie w pracy z użytkownikami systemów informatycznych w bardzo wymagającym środowisku;
  • doświadczenie w pracy zdalnej.
Pożądane doświadczenie w zakresie:
  • utrzymania lub obsługi systemów dla placówek medycznych, np. HIS, LIS, PACS, itp.;
  • utrzymania lub obsługi systemów do rozliczeń z NFZ.

Wynagrodzenie w okresie próbnym - najniższa krajowa. Dalszy wzrost wynagrodzenia jest zależny od rozwoju kompetencji i obowiązków pracownika.

Kandydaci proszeni są o wysłanie szczegółowego życiorysu ze zdjęciem na adres rekrutacja [małpa] szpital [kropka] elblag [kropka] pl do dnia 25 kwietnia 2022r.

W treści CV proszę zamieścić klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Informujemy, że dostarczone aplikacje zostaną zniszczone niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami w celu zaproszenia na pierwszy etap procesu rekrutacji, którym będzie krótki test wiedzy i kompetencji, zaplanowany na dzień 28 kwietnia 2022 r. o godzinie 10:00. Kandydaci. którzy zakwalifikują się do drugiego etapu zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. która odbędzie się około 2-3 h po teście.

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 611 478


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/64,oferty-pracy/a,1883,poszukiwany-pracownik-do-sekcji-informatyki-i-telekomunikacji.html