Pion Administracyjny



Osoba
Telefon
E-mail
Kierownik Działu Administracyjnego
Agnieszka Grzelak
55 23 95 948    
agrzelak@szpital.elblag.pl
Radca Prawny
Tomasz Pawłowski
Cezary Misiewicz
Maciej Rzepa
55 23 95 645
cmisiewicz@szpital.elblag.pl
mrzepa@szpital.elblag.pl
Sekcja Organizacyjno - Prawna
Krzysztof Mioduszewski - Kierownik
Wiesława Oleszczuk
55 23 95 917
55 23 95 967
kmioduszewski@szpital.elblag.pl
woleszczuk@szpital.elblag.pl
Koordynator ds. Praw Pacjenta
Małgorzata Twardowska
55 23 95 636
mtwardowska@szpital.elblag.pl
Sekcja Zarządzania Projektami
Renata Bednarczyk
Hanna Oleksy
55 23 95 896
55 23 95 694
rbednarczyk@szpital.elblag.pl
holeksy@szpital.elblag.pl
Sekcja Marketingu
55 23 95 962
dstanicka@szpital.elblag.pl
Archiwum Zakładowe
Marzena Kapusta - Kierownik 
55 23 95 674
archiwum@szpital.elblag.pl
Kancelaria, ksero szpitalne
55 23 95 613


p.o. Pełnomocnika Dyrektora ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania
Martyna Lichuszewska
55 23 95 995
mlichuszewska@szpital.elblag.pl
Sekcja Zarządzania Jakością
Katarzyna Zygmunt
Irena Tararuj
55 23 95 995
55 2395 724
katzygmunt@szpital.elblag.pl
itararuj@szpital.elblag.pl



Kierownik Działu Służb Pracowniczych
Elżbieta Rojewska-Gubaro
55 23 95 617
egubaro@szpital.elblag.pl
Sekcja Kadr
55 23 95 644

Umowy-kontrakty
55 23 95 719

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
55 23 95 642

Sekcja Szkoleń
55 23 95 947




Koordynator ds. Zarządzania BHP, 
Inspektor ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

55 23 95 629

Pełnomocnik Dyrektora ds. Informacji
Niejawnych - 
Marcin Jastrząb

55 23 95 630

Sekcja ds. Obronnych, Obrony
Cywilnej oraz Bezpieczeństwa Informacji
55 23 95 887    
55 23 95 878

Kierownik Działu Audytu i Kontroli
Mirosława Mioduszewska
55 23 95 698 mmioduszewska@szpital.elblag.pl
Sekcja Kontroli Zarządczej 55 23 95 833
Sekcja Audytu Wewnętrznego 55 23 95 698
Sekcja Kontroli Wewnętrznej 55 23 95 624
Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 664 539


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/kontakt/p,156,pion-administracyjny.html