Ostatnio dodane

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu zatrudni Inspektora/Specjalistę do spraw Projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych

18 marca 2019, 11:05
Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu zatrudni Inspektora/Specjalistę do spraw Projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych. Oferty prosimy kierować pod adresem: Sekretariat Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, ul. Królewiecka 146, 82-300 Elbląg, lub na maila: rekrutacja@szpital.elblag.pl w terminie do 2 kwietnia 2019r. Skontaktujemy się z wybranym osobami . ...

7/2019 Dostawa wyposażenia medycznego w 9 pakietach w ramach Projektu, pn.: „Dofinansowanie zakupu sprzętu medycznego dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu”

13 marca 2019, 14:37
Dostawa  wyposażenia medycznego w 9 pakietach w ramach Projektu, pn.: „Dofinansowanie zakupu sprzętu medycznego dla  Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Wojewódzkim  Szpitalu Zespolonym w Elblągu” wraz z przeprowadzeniem szkolenia personelu medycznego i obsługi technicznej.

11/2019 Dostawa płynów wiskoelastycznych, błękitu trypanu i soczewek kontaktowych sterylnych fluorosilikonowych

12 marca 2019, 10:57
Dostawa płynów wiskoelastycznych, błękitu trypanu i soczewek kontaktowych sterylnych fluorosilikonowych w 9 pakietach dla potrzeb Oddz.Okulistycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu .

Mammografia i cytologia na Dzień Kobiet

11 marca 2019, 12:35
Mammografia i cytologia na Dzień Kobiet
Za nami ( 9 marca)   kolejna Sobota z Profilaktyką Zdrowotną skierowana tym razem przede wszystkim do Pań. W ciągu zaledwie kilku godzin udało nam się wykonać aż 60 dodatkowych mammografii i 35 cytologii. Prawie 100 osób skorzystało także z bezpłatnych badan profilaktycznych, które tego dnia oferowaliśmy wszystkim zainteresowanym pacjentom. Organizatorami akcji...

Modernizacja Traktu Porodowego - Luty 2019

8 marca 2019, 9:07
Zdjęcia z placu budowy, przedstawiające prace wykonane w lutym 2019r.

12/2019 Wykonanie modernizacji podziemnego kanału transportowego łączącego budynek pralni i kuchni (P+K) z budynkiem diagnostycznym B Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

7 marca 2019, 10:39
Wykonanie modernizacji podziemnego kanału transportowego łączącego budynek pralni i kuchni (P+K) z budynkiem diagnostycznym B Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, opisanej w dokumentacji projektowej wykonanej przez APA Projekt Pracownię Architektoniczną z Tczewa w zakresie określonym jako Etap I – roboty zabezpieczające, konserwacyjne wewnętrzne.
Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 973 817


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/artykuly.html