Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu

data dodania: 16 maja 2018, 14:21 odsłon: 1103

8 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Położnej, natomiast 12 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki. Z tej okazji we wtorek 15 maja 2016 roku w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu odbyło się uroczyste spotkanie Dyrektor Elżbiety Gelert z pielęgniarkami i położnymi. Spotkanie poprzedziła Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Elbląskiego Jacka Jezierskiego.

Podczas spotkania Dyrektor Szpitala złożyła życzenia wszystkim pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym, a także wręczyła szczególne podziękowania dla zespołu pielęgniarskiego Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym za wyjątkową aktywność w trakcie nauki  i wdrożenia nowego systemu informatycznego w Oddziale. Dyrektor wyróżniła również: Beatę Więckowską - starszą położną za samokształcenie, konsekwentne dążenie do stosowania standardów postępowania medycznego przy udzielaniu świadczeń zdrowotnych z zakresu opieki okołoporodowej, a także zaangażowanie i empatię oraz Dorotę Wernicką – starszą pielęgniarkę za profesjonalizm w opiece nad chorym dzieckiem, kulturę osobistą oraz umiejętność wykorzystywania swoich kwalifikacji na rzecz innych komórek szpitala.

Wszystkim pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym życzymy, aby każdy dzień przynosił radość i dumę z wykonywanej pracy, by zaangażowanie i troska jaką wkładają w opiekę nad pacjentami dawała zadowolenie i inspirowała do nowych wyzwań zawodowych.

Piotr Demczuk
Wojewódzki Szpital Zespolony
w Elblągu

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 942 401


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,1065,miedzynarodowy-dzien-pielegniarki-i-poloznej-w-wojewodzkim-szpitalu-zespolonym-w-elblagu.html