Nasza Ginekologia na najwyższym krajowym podium!

data dodania: 29 maja 2018, 12:12 odsłon: 1677
Nasza Ginekologia na najwyższym krajowym podium!

W jubileuszowym roku 30-lecia działalności naszej placówki to zdecydowanie dobra i bardzo krzepiąca wiadomość. W rankingu "Najlepszych szpitali w Polsce 2018", opublikowanym przez tygodnik "Wprost", Oddział Ginekologiczno-Położniczy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu zajął drugie miejsce w kraju w kategorii "Najlepsze szpitale ginekologiczne".

Jeszcze lepiej, bo na pierwszym miejscu, oceniono  naszą Ginekologię w podkategorii "Leczenie zmian w piersiach, mięśniaków i innych zmian w trzonie macicy", na trzecim zaś miejscu - w podkategorii "Leczenie wypadania żeńskich narządów płciowych i nietrzymania moczu" (ex aeqou ze Szpitalem Uniwersyteckim w Krakowie).

Najlepsze szpitale w Polsce zostały wytypowane przez redakcję "Wprost" na podstawie kilku tysięcy rozesłanych ankiet.
— Pod lupę wzięliśmy to, co dla pacjentów najważniejsze, m.in. zakres diagnostyki, która jest dostępna w szpitalu, liczbę wykonywanych procedur leczniczych czy współczynnik zakażeń pooperacyjnych — czytamy na stronie rankingu.

- Świetna ocena naszej Ginekologii to powód do dumy dla nas wszystkich - mówi dyrektor WSZ Elżbieta Gelert, dodając: - Na pewno przez rankingi woda sodowa nie uderzy nam do głowy. Nasi pacjenci są dla nas priorytetem, dlatego wsłuchujemy się w pochwały, tak samo jak w uwagi. Drugie miejsce w Polsce jest jednak powodem, by pozwolić sobie na drobne świętowanie.
Gratulacje dla zespołu! Jestem dumna z bycia dyrektorem tej placówki i współpracy z naszymi profesjonalistami!

Przypomnijmy, że w 2017 roku Oddział Ginekologiczno-Położniczy WSZ w Elblągu, w rankingu Tygodnika Wprost, znalazł się na siódmej pozycji w kraju. Na trzecim miejscu oceniono wtedy ten oddział w podkategoriach związanych z leczenie zmian w piersiach oraz leczeniem wypadania żeńskich narządów płciowych i nietrzymania moczu.

Anna KowalskaZnajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 020 576


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,1076,nasza-ginekologia-na-najwyzszym-krajowym-podium.html