Dzień bez Papierosa - Bezpłatna akcja profilaktyczna

data dodania: 22 maja 2019, 14:46 odsłon: 458
Dzień bez Papierosa - Bezpłatna akcja profilaktyczna

Z okazji Światowego Dnia bez Papierosa Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu zaprasza na akcję profilaktyczną, która odbędzie się 25 maja 2019 roku (w sobotę) w godzinach 8.00 – 13.00 w holu głównym szpitala.

Tego dnia będzie można wykonać bezpłatne pomiary ciśnienia tętniczego a także wagi i wzrostu z obliczeniem BMI. Będzie można również - za pomocą smokolizera – sprawdzić zawartość tlenku węgla w wydychanym powietrzu.

- Smokolizer - nowo zakupione przez nasz szpital urządzenie, sprawdzi jak nikotyna niszcząco wpływa na nasz organizm – wyjaśnia organizatorka akcji Danuta Stanicka, Edukator Zdrowia, dodając: - Palenie papierosów to nałóg, z którym niełatwo się rozstać. Niestety, osoby palące najczęściej mają podwyższony poziom dwutlenku węgla w organizmie. Smokolizer pozwoli zmierzyć zawartość tlenku węgla w wydychanym powietrzu. Z pomiaru mogą w sobotę bezpłatnie skorzystać zarówno dorośli, jak i młodzież.

AK.

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 055 313


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,1299,dzien-bez-papierosa-bezplatna-akcja-profilaktyczna.html