Bezpieczny Maluch

data dodania: 23 maja 2019, 14:21 odsłon: 1484
Bezpieczny Maluch

Do Elbląga zawitała ogólnopolska kampania pn. „Bezpieczny Maluch”. W bezpłatnych warsztatach zorganizowanych 22 maja w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu wzięły udział przyszłe mamy oraz  świeżo upieczeni rodzice.

Kampania „Bezpieczny Maluch” trafiła już do wielu miast naszego kraju. To projekt  skierowany na edukację kobiet w ciąży i młodych rodziców w zakresie ich pełnego bezpieczeństwa. Cel kampanii to zwiększenie świadomości na temat bezpiecznego macierzyństwa oraz pomoc młodym rodzicom w bezpiecznym i zdrowym rozwoju ich dziecka.

Zdaniem uczestników tematy warsztatów okazały się bardzo różnorodne, począwszy od sposobów prawidłowego udzielania pierwszej pomocy kobiecie w ciąży i niemowlęciu, poprzez bezpieczeństwo tych osób w czasie podróży autem, po najczęściej występujące  zagrożenia, właściwą pielęgnację, żywienie, laktację i prawidłowe karmienie niemowląt, aż po rolę, jaką w przyszłości odgrywać mogą komórki macierzyste. To zagadnienia, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem słuchaczy.

Warsztaty w ramach kampanii "Bezpieczny Maluch" poprowadzili Piotr Piotrowski - instruktor kampanii, Karolina Witkowska - konsultant medyczny w Polskim Banku Komórek Macierzystych oraz Elżbieta Winiarczyk - Certyfikowany Doradca laktacyjny w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu.

 AK.

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 195 380


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,1300,bezpieczny-maluch.html