Światowy Dzień Serca – akcja profilaktyczna

data dodania: 25 września 2019, 12:07 odsłon: 913
Światowy Dzień Serca – akcja profilaktyczna
W sobotę 28 września 2019 r. w holu głównym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu odbędzie się akcja profilaktyczna z okazji Światowego Dnia Serca. Od godz. 8.30 do 14.00 będzie można skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych takich jak pomiar cukru i ciśnienia tętniczego, określenie BMI czy analiza składu ciała.

- Chcemy dopingować mieszańców Elbląga i regionu do prowadzenia zdrowego stylu życia, a w szczególności do aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania, kontroli wagi ciała, regularnego pomiaru ciśnienia krwi oraz rzucenia palenia – informuje Danuta Stanicka, Edukator Zdrowia w WSZ w Elblągu.

- Światowy Dzień Serca to wydarzenie o randze międzynarodowej, odbywające się co roku w ostatnią niedzielę września w ponad 100 krajach świata. Inspirowane jest przez World Heart Federation z udziałem World Health Organisation (WHO), UNESCO i UNICEF’u. Ma na celu zwiększenie świadomości społecznej dotyczącej chorób serca oraz promocję zdrowego stylu życia.

Hasłem akcji jest  w tym roku „Power Your Heart" – „Naładuj Swoje Serce”.

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 194 731


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,1363,swiatowy-dzien-serca-akcja-profilaktyczna.html