Porody rodzinne

data dodania: 7 sierpnia 2020, 12:57 odsłon: 1542
Porody rodzinne

W odpowiedzi na liczne pytania, które do nas wpływają od przyszłych mam informujemy, iż w dalszym ciągu w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu, z powodu zagrożenia epidemicznego oraz trwającego remontu Oddziału Ginekologiczno - Położniczego i Traktu Porodowego, nie odbywają się porody rodzinne. Koniec prac modernizacyjnych Oddziału planujemy w pierwszej połowie października 2020 roku.

Prosimy pamiętać, że naszym obowiązkiem przede wszystkim jest zapewnienie młodym mamom i ich nowo narodzonym dzieciom maksymalnego bezpieczeństwa.

Obecnie porody rodzinne odbywają się w asyście personelu. Natomiast już po zakończonej akcji porodowej jedna osoba wskazana przez pacjentkę może – z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych – wejść na salę porodową, zobaczyć nowo narodzone dziecko, przywitać się z jego mamą, wspólnie nacieszyć się tą wyjątkową chwilą, zrobić zdjęcia… Powinna to być krótka wizyta, trwająca około 15 – 20 minut.

Dzięki wprowadzonym reżimom sanitarnym, a także dzięki zrozumieniu naszych pacjentek, udało nam się dotychczas bezpiecznie przetrwać ten bardzo trudny także i dla nas czas.

 
Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 471 279


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,1558,porody-rodzinne.html