Ruszyła Kompleksowa Informatyzacja w Szpitalu!

data dodania: 29 grudnia 2020, 14:31 odsłon: 546
Ruszyła Kompleksowa Informatyzacja w Szpitalu!

Dzisiaj (29.12.2020 r.) została  podpisana Umowa pomiędzy Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Elblągu a Wykonawcą T4B Sp. zo.o. z Warszawy na wykonanie zadań inwestycyjnych związanych z kompleksową informatyzacją.

Zakresem umowy objęta jest inwestycja, która polega na remoncie i przebudowie części pomieszczeń Szpitala, przebudowie istniejącej serwerowni, budowie logicznej sieci komputerowej oraz sieci bezprzewodowej WiFi. Inwestycja pozwoli również na dostawę i instalację sprzętu komputerowego oraz na dostawie i wdrożeniu systemu zarządzania zasobami IT oraz na dostawie i wdrożeniu systemu pracy grupowej.

Wartość podpisanej umowy to blisko 15 milionów złotych.

Inwestycja realizowana jest w ramach projektu pn. „Kompleksowa informatyzacja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu - dostosowanie do ogólnopolskiego systemu informacji medycznej do platformy P1 i P2”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, RPWM.03.02.00-28-0006/17.

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 383 562


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,1628,ruszyla-kompleksowa-informatyzacja-w-szpitalu.html