Zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

data dodania: 8 lutego 2021, 10:12 odsłon: 199
Zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

   Tradycyjnie już Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu dołączył do kolejnego, 29 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zagraliśmy z największą orkiestrą świata z uśmiechem i wiarą, że warto pomagać. Jesteśmy wdzięczni za to wszystko, co już trafiło do naszego szpitala w darze od fundacji Jurka Owsiaka. Czy wiedzą Państwo, że w ubiegłym roku otrzymaliśmy od WOŚP wsparcie w postaci sprzętu medycznego oraz środków do walki z pandemią koronawirusa oraz najnowocześniejszy Ultrasonograf?

    W roku bieżącym Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wesprze oddziały laryngologii i otolaryngologii. Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną w tym roku orkiestra grała trochę inaczej, bo korzystaliśmy również z wygodnej i bezpiecznej opcji E-Skarbonki. 5.127,38 zł - to kwota, którą udało się zebrać wolontariuszom naszego szpitala podczas 29. finału WOŚP. Akcję koordynowała nasza Edukator Zdrowia Danuta Stanicka, łącznie kwestowało 7 wolontariuszy: Wielkiej Orkiestry, pracownicy szpitala, ich rodziny i przyjaciele.
Wszystkim im serdecznie dziękujemy!

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 353 182


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,1635,zagralismy-z-wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy.html