Nowe zasady odwiedzin w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu

data dodania: 16 czerwca 2021, 14:27 odsłon: 835
Nowe zasady odwiedzin w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu

Uprzejmie informujemy, że od dnia 16.06.2021 r. wchodzą w życie nowe zasady odwiedzin u pacjentów hospitalizowanych we wszystkich oddziałach Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu:

  1. W dni powszednie, dni świąteczne i wolne od pracy odwiedziny odbywają się w godzinach 12:00 - 14:00 oraz w godzinach 16:00 – 18:00.
  2. Przy pacjencie może przebywać jedna osoba odwiedzająca (bez objawów infekcyjnych, niebędąca w kwarantannie, izolacji oraz osoba, która w ciągu ostatnich 14 dni nie miała kontaktu z pacjentem chorym na COVID-19) nie dłużej niż przez 15 min.
  3. W wieloosobowych salach chorych jednocześnie mogą przebywać dwie osoby odwiedzające (łącznie dla wszystkich pacjentów) z zachowaniem 1,5 m dystansu.
  4. Przed wejściem do Sali pacjenta i po zakończeniu odwiedzin należy zdezynfekować ręce oraz w trakcie całego pobytu w szpitalu nosić maseczkę.
  5. W przypadkach koniecznych, w poszanowaniu praw pacjenta, dopuszcza się odwiedziny w innych godzinach niż wymienione w punkcie 1, maksymalnie jednej osoby u pacjenta, wyłącznie po uzgodnieniu z lekarzem dyżurnym oddziału.
  6. Zasady odwiedzi mogą ulec ograniczeniu w sytuacji wzrostu zagrożenia epidemicznego w danym oddziale i/lub szpitalu. 
Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 442 946


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,1707,nowe-zasady-odwiedzin-w-wojewodzkim-szpitalu-zespolonym-w-elblagu.html