Odwiedziny ograniczone w związku z epidemią

data dodania: 29 października 2021, 9:38 odsłon: 644
Odwiedziny ograniczone w związku z epidemią

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu informuje, iż z powodu zagrożenia epidemiologicznego spowodowanego wzrostem liczby osób zakażonych COVID-19, mając na względzie bezpieczeństwo zdrowotne pacjentów, od dnia 02 listopada 2021 roku do odwołania ogranicza się odwiedziny u pacjentów hospitalizowanych we wszystkich Oddziałach Szpitala.

W przypadkach wyjątkowych dopuszcza się odwiedziny u pacjenta maksymalnie jednej osoby (bez objawów infekcyjnych, bez objawów zakażenia COVID-19) - wyłącznie po uzgodnieniu z lekarzem dyżurnym Oddziału.

W Oddziale Niemowlęcym i Oddziale Pediatrycznym z Pododdziałem Neurologiczno- Rehabilitacyjnym w przypadku, gdy dziecko przebywa w szpitalu samo, dopuszcza się odwiedziny maksymalnie jednej osoby (bez objawów infekcyjnych, bez objawów zakażenia COVID-19).

W przypadku porodów rodzinnych przy porodzie może uczestniczyć jedna osoba towarzysząca (bez objawów infekcyjnych, bez objawów zakażenia COVID-19) z zachowaniem reżimu sanitarnego i wewnętrznych procedur.


Jednocześnie przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych. Nos i usta można zasłaniać tylko za pomocą maseczki. Chusty, przyłbice, szaliki nie są dozwolone.

Szczegółowe dane nt. zasłaniania ust i nosa oraz informacje dot. wyjątków od tej zasady znajdują się w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 513 054


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,1782,odwiedziny-ograniczone-w-zwiazku-z-epidemia.html