Zbiórka dla Szpitala w Tarnopolu

data dodania: 29 marca 2022, 8:15 odsłon: 409
Zbiórka dla Szpitala w Tarnopolu

Uruchamiamy specjalną zbiórkę na rzecz pomocy Ukrainie.Wobec tragedii, która aktualnie dzieje się za naszą wschodnią granicą, Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu postanowił nie pozostać obojętny i przyłączyć się do wsparcia placówek medycznych na terenach objętych konfliktem zbrojnym.

Jako podmiot wykonujący działalność leczniczą nie mamy możliwości przekazania posiadanych materiałów opatrunkowych zakupionych z funduszy publicznych, dlatego dzięki Państwa dobroczynności, postanowiliśmy pomóc naszym koleżankom i kolegom medykom z Ukrainy poprzez zakup najpotrzebniejszych materiałów opatrunkowych i przygotowanie własnymi środkami pakietów opatrunkowych, które zostaną przekazane do szpitala na terenie Tarnopola.

Zdajemy sobie sprawę, że skala kryzysu humanitarnego u naszego wschodniego sąsiada jest ogromna. Uznaliśmy, że najlepszą rzeczą, jaką możemy w tej sytuacji zrobić, to wybrać szpital, z którym mamy bezpośredni kontakt, aby odpowiadać na jego bieżące potrzeby.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć nasze działania prosimy o wpłatę na konto:

PKO BP SA O/ELBLĄG 07 1020 1811 0000 0002 0362 5142

z dopiskiem „Dla Ukrainy”


Uzyskane w ten sposób fundusze zostaną w całości przeznaczone na zakup środków opatrunkowych dla obywateli Ukrainy. Zakup zostanie dokonany przez szpital, a następnie zostanie przekazany do szpitala w Tarnopolu.

Placówką koordynującą jest Centrum Wolontariatu z Narodowego Uniwersytetu Medycznego imienia I.Ya Horbaczewskiego w Tarnopolu (adres: Voli Square 1, Ternopil, Ukraina).

O szczegółach zbiórki będziemy informować w kolejnych postach i wpisach na stronie internetowej www.szpital.elblag.pl i facebooku Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 632 378


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,1865,zbiorka-dla-szpitala-w-tarnopolu.html