Szkolenie ratowników medycznych

data dodania: 20 kwietnia 2022, 13:59 odsłon: 758
Szkolenie ratowników medycznych

W dniach 11/12 kwietnia 2022 r. w bazie karetek przy ul. Orzeszkowej odbyło się szkolenie ratowników medycznych pracujących w Dziale Ratownictwa Medycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Szkolenie składało się z części wykładowej i ćwiczeniowej i uczestniczyło w nim udział                  54 ratowników.

Tematyka spotkania związana była z praktycznymi aspektami postępowania w zaburzeniach rytmu serca, poprawnego przeprowadzenia badania pacjenta nieurazowego oraz wytwarzania dokumentacji medycznej.

Szkolenie zostało zorganizowane przy współpracy z lekarzami z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdański i Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którzy przez dwa dni dzielili się swoimi doświadczeniem i wiedzą z Naszymi ratownikami.

Było to pierwszy etap całego cyklu szkoleniowego, w ramach którego elbląska jednostka ratownictwa medycznego unifikuje sposoby podejmowanych działań, ćwiczy współpracę              w grupie i uzupełnia wiedzę z najnowszych doniesień ze świata medycyny ratunkowej. Była to również okazja do wymiany doświadczeń w szerszym, ratowniczym gronie i zacieśnienia integracji grupy.

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 717 069


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,1885,szkolenie-ratownikow-medycznych.html