12 Maja Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnej

data dodania: 12 maja 2022, 11:47 odsłon: 1108
12 Maja Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnej


Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej przedstawiciele naszych pielęgniarek      i pielęgniarzy, spotkali się z dyrekcją szpitala, by przyjąć symboliczne podziękowania za pracę oraz życzenia dalszej wytrwałości w zawodzie. Były upominki i kwiaty, a całość spotkania zainaugurowało odśpiewanie Hymnu Pielęgniarskiego.

W spotkaniu uczestniczyła również Przewodnicząca Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych      w Elblągu Pani Halina Nowik, która odznaczyła pielęgniarki z 30 letnim stażem.

Tego dnia szczególnie mocno wybrzmiały słowa uznania, jako że osoby te wybrały zawód piękny, ale trudny i niezwykle odpowiedzialny. Bo pielęgniarstwo to profesja, w której nie ma miejsca na powierzchowność czy rutynę. Tu, obok ogromnej wiedzy i umiejętności, niezbędne są także: troskliwość, empatia, szacunek do chorego człowieka i niekończąca się cierpliwość.

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 840 198


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,1889,12-maja-miedzynarodowy-dzien-pielegniarek-i-poloznej.html