Oddział przyjazny kangurowaniu i bliskości

data dodania: 18 maja 2022, 11:51 odsłon: 245
Oddział przyjazny kangurowaniu i bliskości

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż głosami rodziców wcześniaków Oddział Noworodka, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy naszego Szpitala, został wyróżniony w plebiscycie „Oddział przyjazny kangurowaniu       i bliskości”.

Nagroda ta – to uznanie dla naszych wysiłków w promowaniu kangurowania i bliskości między małymi pacjentami Oddziału, a ich rodzicami.

Fakt ten nie pozostał niezauważony przez samych rodziców, bowiem to ich głosami wyłoniono Nas jako laureatów – doceniamy to nie tylko my, ale również społeczność zgromadzona przy Fundacji Matkowe Love oraz Fundacji Tęczowy Kocyk.


Liczymy, że dzięki wspólnym wysiłkom kangurowanie będzie jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze, zarówno dla rodziców, jak i personelu medycznego. Kangurowanie i bliskość z wcześniakiem ma niebywałą moc. Leczy, koi, wycisza, ułatwia zdrowienie, daje poczucie bezpieczeństwa. Dla rodziców to również niebywała możliwość nawiązania pierwszych relacji z własnym, przedwcześnie urodzonym dzieckiem.

Serdecznie dziękujemy!

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 632 350


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,1895,oddzial-przyjazny-kangurowaniu-i-bliskosci.html