Zdrowa Przyszłość – Inspiracje

data dodania: 6 października 2022, 10:15 odsłon: 1351
Zdrowa Przyszłość – Inspiracje
Podczas uroczystej Gali w Auli Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie, wręczono nagrody w ogólnopolskim konkursie "Zdrowa Przyszłość – Inspiracje".

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu zajął szóste miejsce w kategorii "Bezpieczeństwo i redukcja zdarzeń niepożądanych, ze szczególnym uwzględnieniem zakażeń szpitalnych"

Konkurs "Zdrowa Przyszłość – Inspiracje" odbył się w roku 2022 po raz piąty. W konkursie nagrodzone zostały osoby, organizacje pozarządowe, firmy i szpitale, które w mijającym roku szczególnie zasłużyły się dla krzewienia nowych idei, rozwiązań i technologii, wpływając na zdrowie, komfort życia oraz ochronę środowiska.

Kapituła doceniła elbląski szpital wojewódzki za projekt „Profilaktyka zakażeń miejsca operowanego w ramach Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu”.

Program polega na spotkaniu się z pacjentami na 14 dni przed operacją w szpitalu i przeprowadzeniu szkolenia na temat roli pacjenta w przygotowaniu do operacji.

W trakcie szkolenia pacjent jest informowany na czym polega sam zabieg, jakie niesie możliwości powikłań i jak można ograniczyć możliwość wystąpienia zakażenia miejsca operowanego.

Spotkanie z pacjentami przed zabiegiem operacyjnym, wiąże się ściśle z hasłem przewodnim programu – „Pacjent świadomy jest pacjentem lepiej współpracującym i dzięki temu możemy oczekiwać lepszych wyników leczenia”.

Serdecznie gratulujemy!


fot. https://www.szpitalprzyszlosci.pl/gala-inspiracje-2020

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 2 026 231


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,1973,zdrowa-przyszlosc-inspiracje.html