Zakup densytometru – projekt zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego

data dodania: 24 października 2023, 14:34 odsłon: 1264
Zakup densytometru – projekt zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego

Drodzy mieszkańcy, sympatycy, pacjenci,

do budżetu obywatelskiego został zgłoszony projekt, który jest bardzo ważny i potrzebny.

Uplasowane na pozycji 20 zadanie (w inicjatywach ogólnomiejskich): Zakup densytometru dla wczesnego wykrywania osteoporozy wśród mieszkańców Elbląga (Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu ul. Królewiecka 146) – 400 000 to projekt, który stanowi dużą korzyść dla wielu mieszkańców Elbląga.

Zachęcamy Państwa do głosowania poprzez klikniecie w link: https://boglosowanie.umelblag.pl/ i wyszukanie w inicjatywach ogólnomiejskich pozycji 20.

Densytometr to urządzenie umożliwiające pomiar gęstości masy kostnej, pozwalające ocenić zagrożenie osteoporotycznymi złamaniami w zakresie kręgosłupa i innych miejscach szkieletu.Dlaczego miałby się znaleźć w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym?

Nasz Szpital to miejsce w którym pacjent ma możliwość kompleksowego leczenia osteoporozy: (Oddział Reumatologiczny i Poradnia Reumatologiczna), jej konsekwencji (Oddział Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej, Oddział Neurochirurgii, Neurotraumatologii i Chirurgii Kręgosłupa, Poradnia Neurochirugiczna) oraz chorób wpływających na jej rozwój (Poradnia Endokrynologiczna). Ponadto w Elbląskim Centrum Onkologii realizujemy kompleksową opiekę i szybką terapię onkologiczną, a profilaktyka gęstości kości jest bardzo ważna u pacjentek i pacjentów leczonych onkologicznie.

Dziękujemy serdecznie.


Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 2 131 725


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,2178,zakup-densytometru-projekt-zgloszony-do-budzetu-obywatelskiego.html