27 maja - Dzień Diagnosty Laboratoryjnego

data dodania: 26 maja 2017, 8:29 odsłon: 2713
27 maja - Dzień Diagnosty Laboratoryjnego

Pracują w naszych szpitalnych laboratoriach: diagnostycznym, mikrobiologicznym i transfuzjologicznym. Ich praca wymaga nie tylko ogromnej specjalistycznej wiedzy, ale i zegarmistrzowskiej precyzji. Choć dziś mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt, który pomaga im wykonać najbardziej nawet szczegółowe badanie, to w dalszym ciągu niezbędna jest ogromna uważność. Bo w tej pracy nie ma miejsca na pomyłkę - od wyników badań wykonanych przez diagnostów laboratoryjnych w ogromnym stopniu zależy postawienie właściwej diagnozy lekarskiej.


Z okazji przypadającego na 27 maja Dnia Diagnosty Laboratoryjnego przedstawicieli tego zawodu odwiedzili: Dyrektor ds. Pielęgniarstwa Bożena Ropelewska i Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych Piotr Tomaszewski. Były kwiaty i okolicznościowe słodkości. Odwiedziny w szpitalnych laboratoriach były jednak przede wszystkim okazją do podkreślenia, jak ważną, niezbędną wręcz, rolę w szpitalnej strukturze pełnią diagności laboratoryjni. To wysokiej klasy specjaliści, których udział w procesie diagnozowania, a następnie leczenia naszych pacjentów, jest niepodważalny.


Do życzeń przekazanych diagnostom przez Dyrekcję Szpitala dołączają wszyscy pracownicy WSZ.

Wszystkiego najlepszego i najzdrowszego dla Państwa!


Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 855 498


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,852,27-maja-dzien-diagnosty-laboratoryjnego.html