6 grudnia - MIkołajki w szpitalu

data dodania: 12 grudnia 2017, 12:12 odsłon: 1391
6 grudnia - MIkołajki w szpitalu

Wizyta Świętego Mikołaja i jego wesołego pomocnika Pawła w Oddziale Pediatrycznym. A kilka godzin później - odwiedziny elbląskich MotoMikołajów! To atrakcje, które przygotowaliśmy dla najmłodszych podopiecznych  szpitala z okazji  Mikołajek. Wszystko to to, by naszym maluchom chorowało się przyjemniej...

6 grudnia - wiadomo - dzień, na który z niecierpliwością czekają wszystkie grzeczne dzieci, te najmłodsze i te całkiem już duże także:) Tego dnia oddziały, w których leczeni są nasi najmłodsi pacjenci, odwiedził Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów i niespodzianką w osobie iluzjonisty - brzuchomówcy Pawła Górki, uczestnika telewizyjnego show "Mam talent".
To prezent od elbląskiej Agencji WA-PRESS, z która udało nam się nawiązać taki sympatyczny przedświąteczny kontakt. Pięknie dziękujemy za radość, jaką nam sprawiliście:)

Z pewnością wielką atrakcją dla dzieci ( i ich rodziców także!) było wieczorne pojawienie się w szpitalu dużej grupy MotoMikołajów. Nasi przyjaciele z Moto Team Elbląg z energią "wtargnęli" na oddziały dziecięce, budząc zachwyt i zaciekawienie naszych maluchów, rozdając przewiezione ze sobą upominki.
Po raz kolejny dziękujemy za Waszą niezawodność!

AK

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 898 173


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,978,6-grudnia-mikolajki-w-szpitalu.html