Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu zatrudni Psychologa ze specjalizacją w dziedzinie psychologii klinicznej lub z doświadczeniem w pracy z pacjentem onkologicznym.

data dodania: 8 lipca 2024, 10:31 odsłon: 347

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu zatrudni Psychologa ze specjalizacją  w dziedzinie psychologii klinicznej lub z doświadczeniem w pracy z pacjentem onkologicznym.

Oferty prosimy kierować pod adresem: Sekretariat Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego  w Elblągu, ul. Królewiecka 146, 82-300 Elbląg, lub na maila: rekrutacja@szpital.elblag.pl

W treści CV proszę zamieścić klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 2 131 758


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/64,oferty-pracy/a,2358,dyrekcja-wojewodzkiego-szpitala-zespolonego-w-elblagu-zatrudni-psychologa-ze-specjalizacja-w-dziedzinie-psychologii-klinicznej.html