Akcje profilaktyczne w 2015 roku

data dodania: 25 kwietnia 2016, 11:48 odsłon: 8015

W 2015 roku przeprowadzono szereg akcji profilaktycznych. Akcie prowadzone były miedzy innymi na terenie Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, na ternie miasta Elbląg oraz w pobliskich miejscowościach: Zwierzno, Tolkmicko, Suchacz, Jelonki, Morąg, Pasłęk.

W ramach działań profilaktycznych przeprowadzono bezpłatne badania krwi pod względem poziomu glukozy, także mierzono ciśnienie krwi, określano BMI.

W 2016 roku również serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w akcjach profilaktycznych, o szczegółach akcji (terminach i miejscu) będzie informować na łamach elbląskich gazet oraz na stronie internetowej szpital www.szpital.elblag.pl i Facebooku.

Pamiętajmy Zdrowie to całkowity fizyczny, psychiczny i społeczny dobrostan człowieka, a nie tylko brak choroby lub niedomagania.
Nasze Zdrowie zależy od czterech grup czynników określonych przez Lalonda jako tzw. pola zdrowotne. Największy, bo 53% wpływ na zdrowie człowieka ma styl życia, na który składają się między innymi takie elementy: aktywność fizyczna, sposób odżywiania się, umiejętności radzenia sobie ze stresem, stosowanie używek (nikotyna, alkohol, środki psychoaktywne) czy zachowania seksualne.

Promocja zdrowia jest procesem umożliwiającym ludziom zwiększenie kontroli nad własnym zdrowiem, jego utrzymanie  i poprawę. Naszym zadanie jest pomnażanie potencjału zdrowotnego naszego społeczeństwa.

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 2 026 248


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/69,edukacja-zdrowia/a,633,akcje-profilaktyczne-w-2015-roku.html