Profilaktyka raka piersi

Program Badań Profilaktycznych Raka Piersi

Program współfinansowany przez Mechanizm Finansowy EOG i Norweski Mechanizm Finansowy pt. "Poprawa zdrowotna społeczności lokalnej w zakresie schorzeń nowotworowych ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki raka jelita grubego i raka sutka w oparciu o Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu".

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu zaprasza wszystkie kobiety w wieku 40-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne.

Mammografia jest bezpiecznym i skutecznym badaniem oraz jedną z najlepszych znanych metod wykrywania raka piersi polegającym na wykonaniu zdjęcia rentgenowskiego piersi. Pozwala na wczesne rozpoznawanie i wykrywanie guzków o średnicy około 0,5 cm i zmian tzw. bezobjawowych. Mammografię należy wykonywać co 2 lata. Umożliwia to wykrycie większości nowotworów piersi przed wystąpieniem jakichkolwiek objawów.

Zapraszamy wszystkie kobiety w przedziale wieku 40-69 lat na bezpłatne badanie mammograficzne, a w razie stwierdzonych nieprawidłowości dalszą szybką diagnostykę.

Do badania potrzebne jest skierowanie*

Miejsce badań:
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu,
ul. Królewiecka 146
– Zakład Radiologii (I piętro budynku).

Rejestracja telefoniczna: (055) 239 58 80

Więcej informacji: (055) 239-58-96

Wsparcie udzielane przez Islandię, Lichtenstein oraz Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 440 676


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/projekty/projekty-ue/program-norweski/p,152,profilaktyka-raka-piersi.html