Wojewódzki Szpital Zespolony

Szpital

Podstawowe informacje o Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu

Misja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu:

" Jesteśmy otwarci na rozwiązywanie problemów zdrowotnych Twoich i Twojej Rodziny"


Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu działa od roku 1988.
Świadczy usługi medyczne na II poziomie referencyjnym, w wybranych specjalnościach na III poziomie referencyjnym. Szpital posiada 611 łóżek w 23 oddziałach stacjonarnych, w tym 12 łóżek w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Zatrudnia prawie 1500 osób.

Od początku istnienia placówki pomoc i opiekę medyczną znalazły tu setki tysięcy dzieci i dorosłych z Elbląga, województwa warmińsko - mazurskiego i pomorskiego, a także z innych województw i pacjenci zagraniczni ( łącznie ponad 800 tys. osób). Od kilu lat liczba hospitalizowanych utrzymuje się na poziomie ponad 42 tysięcy pacjentów rocznie.

Zapewniamy naszym pacjentom szeroko zakrojoną działalność profilaktyczną i diagnostyczną, sprawne leczenie i rodzinną atmosferę, służącą przywracaniu, utrzymywaniu i zachowaniu zdrowia. Wielkim naszym atutem jest wysoko wykwalifikowany personel medyczny oraz najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny, leczniczy i rehabilitacyjny.

Znaczącym sukcesem i wyróżnieniem mającym wpływ na wizerunek zarówno Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, jak i miasta Elbląga jest osiąganie wysokich pozycji w rankingach poczytnych gazet dotyczących jakości świadczonych usług w wielu specjalnościach medycznych. Na naszym koncie są wielokrotne wysokie lokaty w prestiżowych ogólnopolskich rankingach takich jak np. „Bezpieczny Szpital” przeprowadzanym przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia i dziennik „Rzeczpospolita” czy w rankingach tygodnika „Wprost”. Szpital jest także laureatem Polskiej Nagrody Jakości.


Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 867 053


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/szpital/p,148,szpital.html