Wybory samorządowe w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym

data dodania: 5 kwietnia 2024, 13:59 odsłon: 498
Wybory samorządowe w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym

Szanowni Państwo,


W związku z zarządzonymi na dzień 7 kwietnia 2024 r. wyborami do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, zgodnie z art. 29 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks Wyborczy (tj. Dz. U. 2023. poz. 2408) obywatele polscy, którzy najpóźniej w dniu głosowania kończą 18 lat oraz, których pobyt w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu jest przewidziany na dzień głosowania, tj. 07.04.2024 r., będą mogli wziąć udział w wyborach w naszym Szpitalu.

W WSZ w Elblągu został utworzony odrębny obwód do głosowania numer 58.

Głosowanie odbędzie się w niedzielę 07 kwietnia między godziną 7.00 a 21.00.

Lokal do głosowania w WSZ w Elblągu będzie się mieścić w Dużej Sali Konferencyjnej (numer 77D, na poziomie -I  budynku głównego szpitala).

Osoby hospitalizowane w szpitalu, które nie poruszają się samodzielnie będą mogły oddać głos w wyborach. Do tych pacjentów, o wyznaczonej godzinie, udadzą się z kartami wyborczymi członkowie komisji wyborczej z odrębną urną wyborczą. Godzinę obchodu po szpitalnych oddziałach ustalają członkowie komisji wyborczej.

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 2 108 517


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,2300,wybory-samorzadowe-w-wojewodzkim-szpitalu-zespolonym.html