Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu zatrudni Księgową / Księgowego

data dodania: 6 czerwca 2024, 9:33 odsłon: 686

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu zatrudni

Księgową / Księgowego

Oferty prosimy kierować pod adresem: Sekretariat Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego  w Elblągu, ul. Królewiecka 146, 82-300 Elbląg, lub na maila: rekrutacja@szpital.elblag.pl w terminie do 18 czerwca 2024.

Obowiązki- opis stanowiska:

·  Sporządzanie dokumentów przyjęć i likwidacji środków trwałych,

·  Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,

·  Naliczanie amortyzacji i zmykanie kolejnych miesięcy rozliczeniowych,

·  Przeprowadzenie inwentaryzacji,

·  Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie w zakresie finansów, ekonomii lub rachunkowości ,
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym środowiska Windows i pakietu Office
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej .
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

W treści CV proszę zamieścić klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019,poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami a niewykorzystane aplikacje zostaną zniszczone niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji.

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Ilość wyświetleń strony: 2 135 834

Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/64,oferty-pracy/a,2334,dyrekcja-wojewodzkiego-szpitala-zespolonego-w-elblagu-zatrudni-ksiegowa-ksiegowego.html