Bezpłatna akcja profilaktyczna – zapraszamy

data dodania: 29 maja 2014, 10:39 odsłon: 8348
Bezpłatna akcja profilaktyczna – zapraszamy

Z okazji obchodzonego 31 maja Światowego Dnia bez Papierosa Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu zaprasza w sobotę 31 maja na bezpłatną akcję profilaktyczną.

Światowy Dzień Bez Papierosa organizowany jest przez Światową Organizację Zdrowia od 1988, w Polsce obchody tego dnia organizowane są od 1991r. Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu również od lat włącza się do tych obchodów.

W tym roku 31 maja(w sobotę) zapraszamy na bezpłatne pomiary: ciśnienia, cukru i cholesterolu, wagi ciała i wzrostu z obliczaniem BMI.

Tytoń jest główną, możliwą do wyeliminowania przyczyną przedwczesnych zgonów na świecie. Każdego roku z powodu chorób odtytoniowych tracą życie miliony palaczy, ale na szczęście kolejne miliony ostatecznie rzucają palenie.

Światowy Dzień bez Papierosa jest zatem znakomitą okazją do akcji edukacyjnej na temat zdrowotnych następstw używania tytoniu. Będziemy wspólnie zachęcać Państwa do wyboru zdrowego stylu życia - bez dymu tytoniowego.

Akcja odbędzie się w holu głównym szpitala w godzinach 8.00 - 13.00.

Danuta Stanicka

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 653 069


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/69,edukacja-zdrowia/a,227,bezplatna-akcja-profilaktyczna-zapraszamy.html