Przedstawiciele szpitala na Kongresie Kobiet w Węzinie

data dodania: 8 czerwca 2014, 17:11 odsłon: 9824
Przedstawiciele szpitala na Kongresie Kobiet w Węzinie

7 czerwca br., w Węzinie odbył się Regionalny Kongres Kobiet Wiejskich. Było to pierwsze w 6-letniej historii Kongresu Kobiet wydarzenie zorganizowane z myślą o mieszkankach wsi i małych miasteczek. Uczestniczyła w nim dyrektor Elżbieta Gelert oraz pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

W Kongresie wzięły udział przedstawicielki płci pięknej z całego województwa, głównie z gmin i powiatów. Zaplanowano panele dyskusyjne z udziałem specjalistów oraz atrakcje towarzyszące.

Panel o nazwie „Stop  przemocy! ” prowadził dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu oraz poseł na Sejm RP -  Elżbieta Gelert. Uczestnicy: nadinsp. Józef Gdański, Bernadeta Hordejuk, Irena Hryckiewicz, mł. insp. Dorota Macoch, Elżbieta Straszkiewicz, Maria Monika Wodzianicka.

Oprócz tego, podczas można było wykonać bezpłatne badania profilaktyczne, które zapewniali pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 653 071


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/69,edukacja-zdrowia/a,242,przedstawiciele-szpitala-na-kongresie-kobiet-w-wezinie.html