Aktorzy z Krakowa wystąpią przed chorymi dziećmi

data dodania: 27 sierpnia 2014, 15:01 odsłon: 9075
Aktorzy z Krakowa wystąpią przed chorymi dziećmi

28 sierpnia specjalnie dla chorych dzieci leczonych w oddziałach Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu wystąpią aktorzy z krakowskiej Agencji PREKURSOR.ART.

To kolejne już przedstawienie zagrane w szpitalu przez naszych krakowskich przyjaciół.

Tym razem dzieci obejrzą spektakl pt. „Kapitan Plusk na Wyspach Przyjaznych”. To barwna opowieść o żeglarzu podróżującym po świecie w poszukiwaniu przyjaciół. Mali widzowie przekonają się, jak cenna jest przyjaźń, jak istotne są: życzliwość i pozytywny stosunek do innych ludzi.

Bajka ma charakter nie tylko edukacyjny, jest też spektaklem interaktywnym (aktorzy zapraszają dzieci do wspólnej zabawy),okraszonym śpiewem i tańcem, pełnym radości i humoru. I mamy nadzieję, że tak właśnie odbiorą przedstawienie nasi milusińscy. Że taki „teatr w szpitalu” pozwoli łatwiej przetrwać trudne chwile towarzyszące pobytowi małych pacjentów w szpitalnych oddziałach. Że wywoła na ich twarzach uśmiechy i pozwoli chociażby na chwilę zapomnieć o chorobie.

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 653 069


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/69,edukacja-zdrowia/a,280,aktorzy-z-krakowa-wystapia-przed-chorymi-dziecmi.html