Elżbieta Gelert - od 20 lat kieruje szpitalem!

Podczas uroczystości 30-lecia Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu dyrektor placówki Elżbieta Gelert odebrała z rąk Marszałka Województwa Marka Gustawa Brzezina honorową odznakę "Zasłużony dla Warmii i Mazur". To zaszczytne wyróżnienie przyznawane jest osobom, które swoją pracą w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju Regionu. Serdecznie gratulujemy!

Od momentu, gdy Elżbieta Gelert objęła obowiązki Dyrektora Naczelnego WSZ w Elblągu, minęło w maju 2018 roku, dokładnie 20 lat. Dla szpitala były to lata pełne dynamicznych zmian i możliwości realizacji nowych wyzwań. Budynek szpitala został w tym czasie stopniu zmodernizowany i rozbudowany m.in. o nowy pawilon z Blokiem Operacyjnym, Oddziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Centralną Sterylizatornią. Aktualnie placówka jest w trakcie modernizacji Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz Ginekologii i Traktu Porodowego. W obiekcie trwa też wiele innych prac modernizacyjno-remontowych. Wdrażany jest także projekt kompleksowej informatyzacji szpitala.

Na sfinansowanie nowych inwestycji oraz zakup nowoczesnego sprzętu medycznego szpital pozyskał w ciągu ostatnich kilkunastu lat ponad 100 mln zł - głównie z funduszy europejskich.

AK

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 247 492


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/o-nas/historia-szpitala/30-lecie-szpitala/p,305,elzbieta-gelert-od-20-lat-kieruje-szpitalem.html