O nas

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu rozpoczął swoją działalność w czerwcu 1988 roku.
Jest największą placówką ochrony zdrowia w mieście, podległą Marszałkowi Warmii i Mazur.

WSZ w Elblągu świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki stacjonarnej, ambulatoryjnej, pomocy doraźnej, ratownictwa medycznego i transportu sanitarnego a także diagnostyki i rehabilitacji.

Dysponujemy 606 łóżkami (w tym 12 w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym). Rocznie hospitalizujemy ponad 42 tys. pacjentów i wykonujemy blisko 14 tys. zabiegów operacyjnych, w tym prawie 2 tys. zabiegów onkologicznych.
W ostatnich latach staliśmy się największym zakładem pracy w Elblągu. Zatrudniamy około 1,5 tys. osób, w tym ponad 300 lekarzy i ponad 600 pielęgniarek i położnych.

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Ilość wyświetleń strony: 718 224

Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/o-nas/p,191,o-nas.html