O nas

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu rozpoczął swoją działalność w czerwcu 1988 roku. Jest  największą placówką ochrony zdrowia w mieście oraz największym szpitalem podległym Zarządowi Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Szpital świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki stacjonarnej, ambulatoryjnej, pomocy doraźnej, ratownictwa medycznego oraz diagnostyki i rehabilitacji.

Świadczymy usługi medyczne na II poziomie referencyjnym, w wybranych specjalnościach na III poziomie referencyjnym. Posiadamy 611 łóżek w 23 oddziałach stacjonarnych, w tym 18 w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Rocznie hospitalizujemy blisko 60 tys. Pacjentów i wykonujemy ponad 11 tys. zabiegów operacyjnych, w tym ok. 1,7 tys. zabiegów onkologicznych.

Zapewniamy naszym Pacjentom szeroko zakrojoną działalność profilaktyczną i diagnostyczną, sprawne leczenie i rodzinną atmosferę, służącą przywracaniu, utrzymywaniu i zachowaniu zdrowia. Wielkim naszym atutem jest wysoko wykwalifikowany personel medyczny oraz najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny, leczniczy i rehabilitacyjny.

Znaczącym sukcesem i wyróżnieniem mającym wpływ na wizerunek zarówno Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, jak i miasta Elbląga, jest osiąganie wysokich pozycji w rankingach poczytnych gazet dotyczących jakości świadczonych usług w wielu specjalnościach medycznych. Na naszym koncie są wielokrotne wysokie lokaty w prestiżowych ogólnopolskich rankingach.
W ostatnich latach staliśmy się największym zakładem pracy w Elblągu. Zatrudniamy ok. 1,5 tys. osób, w tym ponad 300 lekarzy i ponad 600 pielęgniarek i położnych.


Misja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu brzmi:
" Jesteśmy otwarci na rozwiązywanie problemów zdrowotnych Twoich i Twojej Rodziny"

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 383 590


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/o-nas/p,191,o-nas.html