Oddział Pediatryczny z Pododdziałem Neurologiczno - Rehabilitacyjnym

Koordynator:

lek. Alicja RUDZIŃSKA - OLSZAK

Oddziałowa:

lic. piel. Barbara MICHNIEWICZ

Telefony:
Gabinet Koordynatora: (55) 239 59 21
Gabinet Oddziałowej: (55) 239 59 71
Gabinet Lekarski: (55) 239 58 17
Punkt Pielęgniarski: (55) 239 57 22
Sekretarka Medyczna: (55) 239 58 18
Izba Przyjęć Dziecięca: (55) 239 58 12

Oddział składa się z dwóch części: niemowlęcej i dla dzieci starszych. W obu oddziałach prowadzona jest diagnostyka i leczenie pacjentów w wieku od 1 miesiąca do 18 roku życia, z różnorodnymi schorzeniami układu oddechowego, przewodu pokarmowego, nefrologicznymi, neurologicznymi, kardiologicznymi, endokrynologicznymi, układowymi i innymi.

Pomieszczenia przystosowane są do całodobowego przebywania opiekunów z dziećmi. Na terenie oddziału znajduje się świetlica. Oddział wyróżniony został w akcji „Motylkowe szpitale”, otrzymał też tytuł „Szpital z sercem”.

Oferujemy badania specjalistyczne: Echo serca, EKG, EEG, 24 godzinny zapis RR oraz EKG w czuwaniu i we śnie, ph-metrię. W oparciu o nowoczesną i bogatą bazę diagnostyczną szpitala wykonujemy: TK, MRI, USG, badania endoskopowe, naczyniowe, badania bakteriologiczne, biochemiczne, hormonalne, oznaczanie poziomu substancji toksycznych i innych.

Oferujemy również szeroki zakres konsultacji specjalistycznych: neurologicznych, neurochirurgicznych, okulistycznych, laryngologicznych, kardiologicznych, psychiatrycznych, ortopedycznych, dermatologicznych i innych. Współpracujemy z czołowymi klinikami w kraju.

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 085 528


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/oddzialy/p,96,oddzial-pediatryczny-z-pododdzialem-neurologiczno-rehabilitacyjnym.html