Nasz Szpital wyróżniony w konkursie Fundacji Alivia

data dodania: 27 czerwca 2023, 13:26 odsłon: 551
Nasz Szpital wyróżniony w konkursie Fundacji Alivia

Miło nam poinformować, że Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu dzięki naszym pacjentom otrzymał tytuł Szpitala Onkologicznego Dziesięciolecia w województwie warmińsko-mazurskim, w konkursie Fundacji Alivia (w ramach projektu #Onkomapa). Dziękujemy za wszystkie oddane głosy!

Nasz Szpital został wyróżniony jako jedyny w województwie warmińsko-mazurskim i jako jeden z nielicznych w skali całego kraju (w konkursie uczestniczyło 120 ośrodków onkologicznych). Wręczenie dyplomu odbyło się podczas uroczystej Gali w Teatrze Palladium w Warszawie, a nasz zespół reprezentowali Dyrektor Naczelna, Elżbieta Gelert oraz lek. Marek Pietruszka – specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej.

Wyróżnienie w konkursie zbiegło się z, obchodzonym w tym roku, 35-leciem naszej placówki – trudno o lepszy prezent urodzinowy, szczególnie że pochodzi on od samych pacjentów. Stanowi to dla nas dodatkową motywację do codziennego podnoszenia jakości świadczonych usług.

Serdecznie dziękujemy!

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 1 918 465


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,2112,nasz-szpital-wyrozniony-w-konkursie-fundacji-alivia.html