Beata na medal!

data dodania: 11 stycznia 2018, 13:44 odsłon: 1789
Beata na medal!

Nasza położna, Beata Kozaczyk z Oddziału Ginekologiczno-Położniczego, znalazła się w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu „Położna na medal”. Głosami pacjentek, które doceniły jej wyjątkowy profesjonalizm, zdobyła II miejsce w województwie warmińsko-mazurskim.


Po maturze planowała zostać lekarzem. Przypadek sprawił jednak, że trafiła do szkoły dla położnych. I tak już zostało. Mówi, że nigdy później nie żałowała tej decyzji. Czuje się zawodowo spełniona. Od 25 lat pracuje w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym naszego szpitala. O swojej pracy mówi:

"Niezależnie od tego, ile porodów się już odebrało, każdy kolejny będzie wiązał się dla położnej ze stresem. Nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co może się wydarzyć. Przeważnie poród przebiega prawidłowo, ale bywają też komplikacje. Poród to oczywiście dla nas wielka radość. Czuję, jakby to dziecko było troszeczkę też moje. Wspaniale jest widzieć płaczącą ze szczęścia mamę, która przytula nowo narodzone dziecko. To zawsze chwyta za serce.
Obecnie nie odbieram już porodów, ale zajmuję się pacjentkami bezpośrednio po porodach i cięciach cesarskich, pomagam im rozwiązywać problemy związane z karmieniem piersią. Czasem pacjentka, na równi z opieką, potrzebuje także rozmowy i duchowego wsparcia".


I to właśnie pacjentki, którymi opiekowała się Beata Kozaczyk, oddawały na nią swoje głosy w konkursie na wybór „Położnej na medal”. A później cieszyły się ze wspólnymi siłami osiągniętego sukcesu. Poniżej kilka z kilkudziesięciu bardzo życzliwych opinii nadesłanych na szpitalny FB:

Agnieszka Rostankowska - Gratulacje. Dwa razy była Pani przy mnie po porodach, dziękuję serdecznie.

Marta Kubik - Barrrrrrrdzo ciepło wspominam tę Panią z oddziału położniczego. Dziękuję i gratuluję.

Szweda Małgorzata - Gratulacje Pani Beato, jak najbardziej zasłużone wyróżnienie, pozdrawiam i dziękuję za nie tak dawną opiekę.
 
Alina Wojciechowska - Znam tę Panią, naprawdę sympatyczna. Gratulacje!

Justyna Uczciwek - Przesympatyczna kobieta i profesjonalna położna. Medal się należy!
 
Anna Danilewicz - Gratulacje! Miałam okazję być pod opieka Pani Beaty – super!

Karolina Butkiewicz - Gratulacje, fantastyczna położna.

Beata Kozaczyk nie ma profilu na Facebooku. Kiedy jednak udało się jej zobaczyć falę gratulacji nadesłanych przez kobiety, którymi opiekowała się po porodzie, przez przyjaciół i znajomych z pracy, była zaskoczona i wzruszona:

"Jest mi niezmiernie miło, że mogłam wziąć udział w konkursie „Położna na medal” i przy okazji doświadczyć tyle życzliwości i sympatii ze strony tak wielu osób. Serdecznie dziękuję za wszystkie dobre, ciepłe słowa. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos".

AK


Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 898 165


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,993,beata-na-medal.html