14 stycznia 2018. Szpital zagrał z Wielką Orkiestrą Światecznej Pomocy

data dodania: 15 stycznia 2018, 10:20 odsłon: 2018
14 stycznia 2018. Szpital zagrał z Wielką Orkiestrą Światecznej Pomocy

Licytacje i kwesta na terenie szpitala oraz w CH "Ogrody" oraz wielki tort dla wolontariuszy - to nasz wkład w tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zagraliśmy z największą orkiestrą świata z radością i wiarą, że warto. Także z wdzięcznością za to wszystko, co już trafiło do naszego szpitala w darze od fundacji Jurka Owsiaka. To prawie 50 sztuk sprzętu medycznego na kwotę blisko 2,5 mln zł! Głównie do Oddziału Noworodka, ale także na Pediatrie i Otolaryngologię. Aż trudno przeliczyć to na ilość maluchów, którym dzięki pomocy WOŚP udało się uratować zdrowie, a nierzadko i życie.

13.460,04 zł - to kwota, którą udało się zebrać wolontariuszom naszego szpitala podczas 26. finału WOŚP. Akcję koordynowała Danuta Stanicka, łącznie kwestowało  30 wolontariuszy: Wielkiej Orkiestry pracownicy szpitala, ich rodziny in przyjaciele. Wszystkim im serdecznie dziękujemy!


AK

Znajdziesz nas na zobacz nas na Facebook zobacz nas na YouTube
Kamery internetowe pokaż obraz z kamer na żywo
Posiadamy kontrakt z NFZ Biuletyn Informacji Publicznej

Projekt i realizacja © 2013 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS. Wszystkie materiały,
loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Cookies | Polityka Prywatności | CMS

Ilość wyświetleń strony: 942 401


Wydruk pochodzi ze strony: http://www.szpital.elblag.pl/informacje/10,aktualnosci/a,995,14-stycznia-2018-szpital-zagral-z-wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy.html